Loading...

0
Loading
Košík je prázdný
Kategorie

Doprava a platba

Zboží vám pošleme Českou poštou, a to na dobírku nebo jej lze uhradit předem bankovním převodem (ty jsou v dnešní době rychlé - ve valné většině případů do 24h a nezatěžují prodejce ani zákazníka poplatky jako je tomu například v případě platby online kartou atp. = rychlá a levná možnost úhrady, bez nutnosti čekat doma s hotovostí na přepravce).

  • Platba zboží na dobírku = chcete zboží fyzicky přebrat od přepravce a za to mu v hotovosti zaplatíte, vhodné pro všechny objednávky.
  • Platba bankovním převodem = zboží platíte předem, je nutné počítat alespoň s 1 pracovním dnem navíc, nicméně ušetříte na dopravě. Vhodné pro zákazníky, kteří chtějí ušetřit a pro dodání zboží je dostatek času...

Dodání zboží trvá ve valné většině případů, tedy přesněji 95% (mimo vánoční období) 1 pracovní den.

Příklad: Pokud tedy objednáte ve středu odpoledne a zboží potřebujete na víkend mít doma, doporučuji platbu dobírkou. Ve čtvrtek zboží odesíláme a v pátek je u vás. V případě, že zboží objednáváte s předstihem, můžete platit jak dobírkou tak bankovním převodem.

 

Důrazně vždy zákazníkům doporučuji objednat vozítko s předstihem - alespoň týden před plánovaným předáním malému řidiči / řidičce. Bude tak dostatek k času k dodání a to včetně rezervy na řešení případných komplikací způsobených dopravou atp. Pokaždé lze případné kompikace (dle statistiky cca 2 případy ze 100 nákupů) řešit, je však důležité mít trošku času navíc).

 

Důležitá je pro mě spokojenost zákazníků. Může to znít jako "obchodnické kliše", nicméně prodávám autíčka již hodně dlouhou dobu, jako jeden z prvních jsem s tím před desetiletím začínal. A protože se specializuji na prodej pouze dětských elektrických vozítek, je pro mne opravdu jejich prodej důležitý, takřka životně důležitý.

Nejsem z těch, kteří prodávají kde co, ani jeden z těch velkých eshopů s desítkami tisíc produktů, kde si koupíte od špendlíku po auto vše. To ne!  Zkrátka se specializuji a prodávám to, co bych jako dítě (kterým jsem byl, jsem a vždy budu)  chtěl :)  A radost, kterou obdarované děti, jejich rodiče a prarodiče z autíček mají je tak velká, že těší a naplňuje i mne. Kdyby tomu tak nebylo, tak bych prodával kde co jako ostatní.

PŘEDEM DĚKUJI ZA VAŠI OBJEDNÁVKU. Pokud budete potřebovat poradit, nebo máte dotaz, stačí mne kdykoliv kontaktovat. Děkuji.

 

František Vagaský, majitel BabyCars.cz